obr.: Penzion U pasáčka
asd

Penzion U pasáčka – poctivá gastronomie a ubytování

Penzion U pasáčka se nachází v centru Nového Města na Moravě, které je nejlepším výchozím místem pro výlety po Českomoravské vrchovině.
tl_files/rychta/images/line.png

Poloha penzionu v lokalitě CHKO Žďárské vrchy je ideálním místem k prožití aktivní letní i zimní dovolené v prostředí s vynikající kvalitou životního prostředí.

Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Nového Města na Moravě. Umožňuje tak návštěvníkům skloubit při svém pobytu v penzionu jak nabídku zážitků souvisejících se životem regionálního centra Vysočiny, tak i blízkosti atraktivních lokalit pro sportovní a turistické aktivity. 

Nabídka penzionu      

Penzion U pasáčka nabízí 33 ubytovacích míst v 10 pokojích a 2 apartmánech.  Součástí penzionu je restaurace s celodenním provozem pro veřejnost s kapacitou 45 míst a dětským koutkem. Pro firemní, společenské a soukromé akce je možno využít sál s kapacitou 60 míst. Sál je vybaven projektorem a promítacím plátnem. Umístění sálu v budově penzionu poskytuje maximální soukromí účastníkům akcí. V období s příznivými klimatickými podmínkami je možno využít venkovní terasu ve dvoře penzionu a terasu před penzionem.      

Ve všech částech penzionu je WiFi zdarma. U penzionu je dostatečný počet parkovacích míst pro všechny návštěvníky. Parkování je zdarma.

Rádi uvítáme všechny aktivní a zvídavé návštěvníky 

Zcela jistě se v posledních letech stává trendem v prožití volných chvil návrat ke kořenům, odkud jsme vzešli. Trend znovuobjevování nádherných lokalit České republiky. Jednou z takových lokalit je bezpochyby CHKO Žďárské vrchy. Byť ubytováni v městském centru, do pěti minut cesty se ocitnete v krásné přírodě Vysočiny. V letní sezoně jsou k dispozici desítky kilometrů značených turistických tras pro pěší i cyklisty. Zavedou vás do nejatraktivnějších míst zdejší kouzelné krajiny.   K zimním radovánkám vybízí nedaleká sjezdovka na Harusově kopci

s mírným sklonem svahu, vhodným k výuce sjezdového lyžování začínajících lyžařů. Vysočina arena nedaleko Nového Města na Moravě je v zimě centrem běžeckého lyžování  s ideálně najetými běžeckými stopami, v létě rájem pro in line bruslaře a nově také lákadlem pro cyklisty,milovníky single track tratí.

Firemní, společenské a soukromé akce 

Lokalita penzionu a dispozice vnitřního uspořádání místností přímo vybízí k uspořádání firemních, společenských a soukromých akcí jak ve vnitřních prostorách penzionu, tak i s využitím venkovní terasy a dvora. Tradicí je pořádání svatebních hostin. Velké zkušenosti oceněné partnery máme v poskytování cateringových služeb i mimo prostory hotelu. Referencí jsou uskutečněné cateringové služby při příležitosti pořádání světových pohárů v MTB, běhu na lyžích a biatlonu.